RSS Byt na prenájom Bratislava - Petržalka  BONO REAL spol. s. r. o. Jiný byt na pronájem Bratislava - Petržalka  BONO REAL spol. s. r. o. Other type of apartment na lease Bratislava - Petržalka  BONO REAL spol. s. r. o. Andere wohnung na vermietung (angebot) Bratislava - Petržalka  BONO REAL spol. s. r. o. Más lakás na bérlet Bratislava - Petržalka  BONO REAL spol. s. r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na prenájom Bratislava - Petržalka nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na prenájom Bratislava - Petržalka. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Krásny, moderný, 3 izbový mezonet, Zadunajská ulica, výborná lokalita, garáž, klimatizácia,Petržalka

Iný byt, Prenájom, Bratislava - Petržalka - Zadunajská cesta
Ponúkame do prenájmu komplet moderne zariadený 3-izbový mezonetový byt so skvelou polohou v Bratislave. Byt sa nachádza na 7. a 8. poschodí v novostavbe na Zadunajskej ceste 6 v Bratislave oproti AUPARKU. 3-izbový mezonetový byt má rozlohu 99,10 m2 - kompletne zariadený (so všetkými elektrospotrebičmi) - v cene je balík káblovej TV UPC (110 staníc) a internet - v byte je...
Prenájom Iný byt Bratislava - Petržalka Detail 880,00 EUR/mesiac (26 510,88 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia