RSS Byt na predaj Bratislava - Staré Mesto  BONO REAL spol. s. r. o. Jiný byt na prodej Bratislava - Staré Mesto  BONO REAL spol. s. r. o. Other type of apartment na sale Bratislava - Staré Mesto  BONO REAL spol. s. r. o. Andere wohnung na verkauf (angebot) Bratislava - Staré Mesto  BONO REAL spol. s. r. o. Más lakás na eladás Bratislava - Staré Mesto  BONO REAL spol. s. r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Bratislava - Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Bratislava - Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Predaj luxusného mezonetu priamo na Obchodnej ul. ,Staré Mesto

Iný byt, Predaj, Bratislava - Staré Mesto - Obchodná
Ponúkame na predaj moderný mezonet priamo na Obchodnej ulici vo dvore, kde si budete užívať kľud a zároveň výhody bývania v centre. Byt sa nachádza v kľudnom a uzamykateľnom dvore s kamerovým systém, bez akýchkoľvek obchodov. Je súčasťou historického mezonetového bytového domu, ktorý je postavený ako posledný vo dvore a tým pádom ponúka kľudné bývanie na skok od centra. Byt sa práve...
Predaj Iný byt Bratislava - Staré Mesto Detail 219 500,00 EUR (6 612 657,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia