RSS Dom na predaj Bratislava - Nové Mesto  BONO REAL spol. s. r. o. Rodinný dům na prodej Bratislava - Nové Mesto  BONO REAL spol. s. r. o. Family house na sale Bratislava - Nové Mesto  BONO REAL spol. s. r. o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Bratislava - Nové Mesto  BONO REAL spol. s. r. o. Családi ház na eladás Bratislava - Nové Mesto  BONO REAL spol. s. r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Bratislava - Nové Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Bratislava - Nové Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Predaj pekného,priestranného 3-podlažného domu + dvojgaraž na Letnej ulici /Ľudová štvrť/ pri OC Polus

Rodinný dom, Predaj, Bratislava - Nové Mesto - Letná
Ponúkame Vám na predaj pekný,priestranný 3-podlažný dom v dobrej kondícii vedený na LV, ako iná budova v Bratislave- m.č. Nové Mesto na Letnej ulici /Ľudová štvrť/. Dom má 3 nadzemné podlažia a jedno podzemné - pivnica. V predchádzajúcom období bol využívaný, ako sídlo firiem čomu zodpovedá aj jeho zariadenie. Na pozemku sa nachádza ešte dvojgaráž a miestnosti, ktoré je možné využiť ako...
Predaj Rodinný dom Bratislava - Nové Mesto Detail 445 000,00 EUR (13 406 070,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia