RSS Dvojizbový byt na prenájom Bratislava - Vrakuňa  BONO REAL spol. s. r. o. Byt 2+1 na pronájem Bratislava - Vrakuňa  BONO REAL spol. s. r. o. Two-bedroom apartment na lease Bratislava - Vrakuňa  BONO REAL spol. s. r. o. 2-zimmer-wohnung na vermietung (angebot) Bratislava - Vrakuňa  BONO REAL spol. s. r. o. 2-szob. lakás na bérlet Bratislava - Vrakuňa  BONO REAL spol. s. r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na prenájom Bratislava - Vrakuňa nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na prenájom Bratislava - Vrakuňa. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Prenájom pekný 2 izbový byt zariadený novostavba Hradská parkovanie Vrakuňa

2-izb. byt, Prenájom, Bratislava - Vrakuňa - Hradská
Ponúkame Vám na prenájom v novostavbe 2 izbový byt, ulica Hradská, Vrakuňa, Bratislava II. Rozloha: 60 m2. Plus lodžia 4 m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 2. Dom sa nachádza v uzavretom spoločnom súkromnom dvore - vjazd autobránou na diaľkové ovládanie, alebo malou bránkou. Parkovanie vo dvore priamo pri dome. Byt má klimatizáciu, je zariadený - nábytok, zariadená kuchyňa, elektro spotrebiče...
Prenájom 2-izb. byt Bratislava - Vrakuňa Detail 600,00 EUR/mesiac (18 075,60 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia