RSS Jednoizbový byt na predaj Bratislava - Devínska Nová Ves  BONO REAL spol. s. r. o. Byt 1+1 na prodej Bratislava - Devínska Nová Ves  BONO REAL spol. s. r. o. One-bedroom apartment na sale Bratislava - Devínska Nová Ves  BONO REAL spol. s. r. o. 1-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Bratislava - Devínska Nová Ves  BONO REAL spol. s. r. o. 1-szob. lakás na eladás Bratislava - Devínska Nová Ves  BONO REAL spol. s. r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Bratislava - Devínska Nová Ves nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Bratislava - Devínska Nová Ves. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

REZERVOVANY.....Predaj 1 izbový byt, priestranný prerobený na 2 iz., ulica Milana Marečka, lodžia, Devínska Nová Ves

1-izb. byt, Predaj, Bratislava - Devínska Nová Ves - Milana Marečka
Ponúkame Vám na predaj moderný 1 izbový byt, ulica Milana Marečka, Devínska Nová Ves, Bratislava IV. Rozloha: 42 m2. Nachádza sa na 10. poschodí z 12. S výťahom. So zasklenou loggiou o rozlohe 3,5 m2 s krásnym výhľadom. Orientácia bytu je na východ. V byte je pekná kompletná rekonštrukcia. Dispozícia sa rekonštrukciou zmenila. Z 1 izbového na 2 izbový. Z chodby vznikla kuchyňa. Z izby veľká...
Predaj 1-izb. byt Bratislava - Devínska Nová Ves Detail 96 990,00 EUR (2 921 920,74 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia