RSS Kancelárie na predaj Bratislava - Ružinov  BONO REAL spol. s. r. o. Kanceláře, administrativní prostory na prodej Bratislava - Ružinov  BONO REAL spol. s. r. o. Administrative premises na sale Bratislava - Ružinov  BONO REAL spol. s. r. o. Büros, verwaltungsräume na verkauf (angebot) Bratislava - Ružinov  BONO REAL spol. s. r. o. Irodák, adminisztrációs helységek na eladás Bratislava - Ružinov  BONO REAL spol. s. r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na predaj Bratislava - Ružinov nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na predaj Bratislava - Ružinov. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Predaj nebytového priestoru v novostavbe pri hoteli Bratislava.

Kancelárie, administratívne priestory, Predaj, Bratislava - Ružinov - Svätého Vincenta
Ponúkame Vám na predaj v m.č.Bratislava-Ružinov na ulici Svätého Vincenta v blízkosti hotela Bratislava nebytový - administratívny priestor. Nehnuteľnosť sa nachádza na prízemí novostavby. Doposiaľ bola využívaná ako sídlo advokátskej kancelárie. V nebytovom priestore je hneď za vstupnými dverami recepcia, za ktorou sa nachádzajú 4 kancelárie, kuchynka, toalety s príslušenstvom a sklad...
Predaj Kancelárie, administratívne priestory Bratislava - Ružinov Detail 279 000,00 EUR (8 405 154,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia