RSS Trojizbový byt na prenájom Bratislava - Dúbravka  BONO REAL spol. s. r. o. Byt 3+1 na pronájem Bratislava - Dúbravka  BONO REAL spol. s. r. o. Three-bedroom apartment na lease Bratislava - Dúbravka  BONO REAL spol. s. r. o. 3-zimmer-wohnung na vermietung (angebot) Bratislava - Dúbravka  BONO REAL spol. s. r. o. 3-szob. lakás na bérlet Bratislava - Dúbravka  BONO REAL spol. s. r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na prenájom Bratislava - Dúbravka nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na prenájom Bratislava - Dúbravka. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Prenájom pekný 3 izbový byt Cabanova ulica zariadený Dúbravka

3-izb. byt, Prenájom, Bratislava - Dúbravka - Cabanova
Ponúkame na prenájom 3 izbový byt, ulica Cabanova, Dúbravka, Bratislava IV. Rozloha: 93 m2. Plus balkón 5,30 m2. S výťahom. Kompletne účelovo zariadený. 15 ročná bytovka. Nachádza sa na 2. poschodí z 5. V peknom a tichom prostredí plnom zelene v Dúbravke s výbornou dopravnou infraštruktúrou. V blízkosti sa nachádzajú obchodné centrá, anglická škola a škôlka, Borry Mall, Volkswagen. Bližší...
Prenájom 3-izb. byt Bratislava - Dúbravka Detail 600,00 EUR/mesiac (18 075,60 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia