RSS Trojizbový byt na predaj Bratislava - Karlova Ves  BONO REAL spol. s. r. o. Byt 3+1 na prodej Bratislava - Karlova Ves  BONO REAL spol. s. r. o. Three-bedroom apartment na sale Bratislava - Karlova Ves  BONO REAL spol. s. r. o. 3-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Bratislava - Karlova Ves  BONO REAL spol. s. r. o. 3-szob. lakás na eladás Bratislava - Karlova Ves  BONO REAL spol. s. r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Bratislava - Karlova Ves nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Bratislava - Karlova Ves. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

REZERVOVANÉ-Predaj 3-izb bytu s dobrým dispozičným riešením po čiast. rekonštrukciii

3-izb. byt, Predaj, Bratislava - Karlova Ves - Hany Meličkovej
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový, dobre dispozične riešený byt po čiastočnej rekonštrukcii v Bratislave- m.č.Karlova Ves - Dlhé Diely na ulici Hany Meličkovej. Úžitková plocha bytu je 63m2 + 2 loggie, každá o výmere cca 3,4 m2 + pivnica 1,9m2. Nachádza sa na 3. poschodí / 4.nadzemné podlažie/ zo 7 s výťahom. Byt je dispozične riešený tak, že má všetky miestnosti nepriechodné. Za vstupnými...
Predaj 3-izb. byt Bratislava - Karlova Ves Detail 115 000,00 EUR (3 464 490,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia