RSS Dvojgarsónka na prenájom Bratislava - Petržalka  BONO REAL spol. s. r. o. Dvojgarsonka na pronájem Bratislava - Petržalka  BONO REAL spol. s. r. o. 2x bedsitting room apartment na lease Bratislava - Petržalka  BONO REAL spol. s. r. o. 2x einraumwohnung na vermietung (angebot) Bratislava - Petržalka  BONO REAL spol. s. r. o. 2x garzon na bérlet Bratislava - Petržalka  BONO REAL spol. s. r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na prenájom Bratislava - Petržalka nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na prenájom Bratislava - Petržalka. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Prenájom pekná dvojgarsónka ulica Blagoevova, zariadená, lodžia, Petržalka

Dvojgarsónka, Prenájom, Bratislava - Petržalka - Blagoevova
Ponúkame Vám na prenájom zariadenú dvojgarsónku, ulica Blagoevova, Petržalka, Bratislava V. Rozloha: 45 m2. Nachádza sa na 6. poschodí z 12 s výťahom. Lodžia pozdľž celého bytu 12 m2. Pri Ekonomickej univerzite. Veľmi pekná, slnečná. Riešená ako dve samostatné nepriechodné miestnosti: jedna miestnosť – obývačka s kuchynským kútom a jedna veľká samostatná izba - spálňa. Obe miestnosti majú...
Prenájom Dvojgarsónka Bratislava - Petržalka Detail 520,00 EUR/mesiac (15 665,52 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia