RSS Dvojizbový byt na prenájom Bratislava - Devínska Nová Ves  BONO REAL spol. s. r. o. Byt 2+1 na pronájem Bratislava - Devínska Nová Ves  BONO REAL spol. s. r. o. Two-bedroom apartment na lease Bratislava - Devínska Nová Ves  BONO REAL spol. s. r. o. 2-zimmer-wohnung na vermietung (angebot) Bratislava - Devínska Nová Ves  BONO REAL spol. s. r. o. 2-szob. lakás na bérlet Bratislava - Devínska Nová Ves  BONO REAL spol. s. r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na prenájom Bratislava - Devínska Nová Ves nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na prenájom Bratislava - Devínska Nová Ves. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Prenájom veľký 2 izbový byt, ulica Opletalova novostavba, zariadený Devínska Nová Ves parkovanie

2-izb. byt, Prenájom, Bratislava - Devínska Nová Ves - Opletalova
Ponúkam Vám na prenájom slnečný v novostavbe 2 izbový byt s balkónom a orientáciou na JZ. Ulica Opletalova, Devínska Nová Ves, Bratislava IV. Nachádza sa na 4 poschodí zo 4. S výťahom. Pekný výhľad do širokého okolia. Na východ je vidno Malé Karpaty, na juh Kamzík, na JZ Devínsku Kobylu a na Západ je za dobrého počasia vidieť aj 105 km vzdialené Alpy. Rozloha bytu je 67 m2. Tehlový dom. Čistý...
Prenájom 2-izb. byt Bratislava - Devínska Nová Ves Detail 650,00 EUR/mesiac (19 581,90 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia