RSS Jednoizbový byt na predaj Bratislava - Vrakuňa  BONO REAL spol. s. r. o. Byt 1+1 na prodej Bratislava - Vrakuňa  BONO REAL spol. s. r. o. One-bedroom apartment na sale Bratislava - Vrakuňa  BONO REAL spol. s. r. o. 1-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Bratislava - Vrakuňa  BONO REAL spol. s. r. o. 1-szob. lakás na eladás Bratislava - Vrakuňa  BONO REAL spol. s. r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Bratislava - Vrakuňa nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Bratislava - Vrakuňa. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Predaj 1-izb prerobeného slnečného bytu, Vrakuňa

1-izb. byt, Predaj, Bratislava - Vrakuňa - Dvojkrížna
Ponúkame Vám na predaj pekný, slnečný, klimatizovaný 1 izbový byt v 18 ročnej novostavbe na 8. poschodí na Dvojkrížnej ulici. V blízkosti sa nachádza autobusová zastávka MHD, škôlka, škola, zdravotné stredisko, nákupné centrum Tesco, novovybudovaná tržnica, vlaková stanica, rozostavaný výjazd obchvatu na diaľnicu D1. Dostupnosť do centra je cca. 10 min v závislosti od dopravnej špičky. Byt...
Predaj 1-izb. byt Bratislava - Vrakuňa Detail 96 000,00 EUR (2 892 096,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia