RSS Veľký byt na predaj Bratislava - Staré Mesto  BONO REAL spol. s. r. o. Byt 5+1 a větší na prodej Bratislava - Staré Mesto  BONO REAL spol. s. r. o. Five-bedroom apartment and larger na sale Bratislava - Staré Mesto  BONO REAL spol. s. r. o. 5-zimmer-wohnung und größer na verkauf (angebot) Bratislava - Staré Mesto  BONO REAL spol. s. r. o. 5-szob. lakás nagyobb na eladás Bratislava - Staré Mesto  BONO REAL spol. s. r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Bratislava - Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Bratislava - Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Predaj veľkého 6 izb. staromestského bytu na Palisádoch

5-izb. byt a väčší, Predaj, Bratislava - Staré Mesto - Palisády
Ponúkame Vám na predaj v Bratislave-m.č.Staré Mesto na ulici Palisády 6-izb. staromestský byt. Dom sa nachádza na oplotenom pozemku s možnosťou využitia na parkovanie 1-os. auta. Dom prešiel v predchádzajúcom roku rekonštrukciou . fasáda, strecha. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží bez výťahu. Izby má orientované na JV a JZ. Byt je klasický staromestský / z 1.republiky/ tzn., že...
Predaj 5-izb. byt a väčší Bratislava - Staré Mesto Detail 595 000,00 EUR (17 924 970,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia